У Перечині затримали двох неповнолітніх повій

Опубліковано:

 В області триває спецоперація “Нічне місто”, в ході якої міліціонери виявляють повій, сутенерів і кубла розпусти.

Так, минулої ночі правоохоронці виявили в одному з готелів Перечина двох неповнолітніх дівчат, які надавали послуги сексуального характеру чоловікам і отримали за це кругленьку суму грошей.

Дану подію внесено до Єдиного обліку Перечинського райвідділу міліції, проводиться перевірка. Правоохоронці наразі здійснюють необхідні перевірки з метою всебічного та об'єктивного з'ясування та встановлення всіх фактів даної справи.

Протягом останнього часу все більшої гостроти та актуальності на загальнодержавному рівні набуває проблема секс-бізнесу в Україні. Правоохоронцями постійно проводяться відпрацювання готелів, нічних розважальних закладів, саун, банно-оздоровчих комплексів та інших місць проведення дозвілля, а також кільцевих доріг і вулиць, з метою викриття злочинів зазначеної категорії.

Здійснюються також заходи по виявленню фактів виготовлення, збуту і розповсюдження порнографічних предметів та творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, у тому числі за допомогою всесвітньої комп'ютерної мережі Інтернет.

Операція “Нічне місто” триває.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області


Про Захід