Жителі Іршави скаржаться на перевізників

Опубліковано:

 Вже давно в Іршавському районі існує проблема із пасажироперевезенням. Ніхто із керівників не бажає вникнути у дану проблему.

Відповідно на адресу Zaholovok.com.ua надійшов лист з цього приводу.

Кожний вечір, майже у всіх державних службовців та працівників, які працюють до 18.00 години у м. Іршава і не мають власного транспорту очікує велика проблема добратись із районного центру до свого села.

Працівники автостанції, перекладають проблему на АТП, а ці на районне керівництво, а прості громадяни далі стоять на зупинках.

Навіть, самі люди організовували собі транспорт, але тут з'являються вже проблеми у того водія, який вирішив допомогти людям. Його автобус починають переслідувати всі можливі служби,оскільки у нього не має всіх необхідних документів для перевезення. Після одного – двох таких рейсів водії покидають людей, а люди знову стоять на зупинках.

Один із водіїв розповів, що ліцензія йому просто не по кишені, а водії, які отримали відповідні документи, виконують тільки ті рейси, які їм вигідно. Тобто вранці – їду, на обід – поїду, а якщо буде багато пасажирів, то піду і під вечір. А от уже у вечері їхати взагалі не хочуть і причиною є кількість пасажирів. Водій, вже так битком, не може забити автобус пасажирами.

Відповідні органи, могли б зробити перевірку з даного приводу, хто саме повинен виконувати рейси у Іршавському районі після 18.00 години, автостанція пуста, на зупинках натовпи людей. Так де ж поділись ці перевізники??? Можливо хтось візьметься за проблеми іршавчан і допоможе людям.

Іван Повх,
Іршавський район


Про Захід