Закарпатський УДАР формуватиме виборчі списки разом з молоддю

Опубліковано:

Нещодавно в Ужгороді відбулася обласна конференція Молодіжного Крила УДАРу, учасниками якої стали понад 35 представників районних “молодіжок”. Головною темою зібрання були підсумки парламентських виборів на Закарпатті та перспективи розвитку первинних організацій МК у краї.

З вітальним словом до активістів звернувся народний депутат Валерій Пацкан, чия діяльність вже кілька років спрямована на підтримку молодіжних проектів: “Я не хочу, щоб ви втікали з України у пошуках кращого життя. Навпаки, ви маєте лишатися тут, змінювати державу. Повірте, роботи вистачить на всіх, головне, аби було бажання її виконувати. Нас обрав дуже складний час – час, коли країна потребує реформ, коли треба відновлювати економіку, змінювати народну свідомість, а найголовніше – захищати Україну. Але ми маємо це робити. І робити разом, бути об'єднані одними ідеями, принципами, прагненнями. Щоб не повторилося в історії ще одного Майдану, не було знову політиків, які йдуть у парламент тільки заради “відкатів” і хабарів. Ви, активна молодь, – велика рушійна сила, яка може впоратися із найскладнішими завданнями. Головне, будьте мудрі, сильні і будьте командою. У вас все попереду!”. Нардеп запевнив, що підтримає кожну молоду людину, яка готова йти в політику працювати на благо нашої держави.

Перед учасниками конференції виступив й Олег Пилипчинець родом з Міжгір'я, якому вдалося взяти участь у кількох міжнародних програмах. Хлопець побував в Австрії, Угорщині, Німеччині, а кілька днів тому повернувся зі США, де вивчав законодавчий процес цієї країни. “Поки ви молоді, користуйтеся всіма можливостями, які дає цей світ! Є чимало програм, які дають змогу безплатно вчитися або стажуватися за кордоном. Повірте, що навіть кілька тижнів, проведених за межами України, – це вже великий досвід, який допоможе у майбутньому. Коли ви подорожуєте, то бачите систему в інших державах. Мене, наприклад, вразило те, наскільки влада на Гавайях відкрита до людей. Там кожен може в будь-який момент звернутися до політика. У посадовців немає охоронців, вони доступні для своїх громадян. Хочеться, щоб в Україні було так само. Загалом, не втрачайте часу, вчіть англійську і не втрачайте жодного шансу!”, – каже Олег.

Про плани молодіжної організації партії, молодіжні проекти, над якими працюють УДАРівські активісти, розповів на конференції куратор МК на Закарпатті Денис Ман. За його словами, роботу “молодіжок” у районах необхідно активізовувати, адже Україна зараз не в такому доброму становищі, щоб ми могли собі дозволити не робити для неї нічого. “Суть громадської діяльності в тому, щоб долучатися до прийняття важливих суспільних рішень. Але ми спочатку маємо навчити владу радитися з нами, коли варто і можна підвищують ціни на проїзд, вартість комунальних послуг тощо. Активність молоді у нашій країні не надто висока, в той час, як у багатьох європейських містах існують молодіжні ради, члени котрих вирішують важливі питання. За деякий час вам доведеться зіткнутися з багатьма проблемами: молодіжним кредитуванням житла, першим робочим місцем тощо. І зараз є можливість зробити так, аби ці питання потім не були проблемами. Саме тому ми хочемо, щоб молодь бралася за вирішення завдань, котрі актуальні для неї. “УДАРна молодь” має багато проектів, над якими постійно працює. Ми не орієнтуємося виключно на вибори, робота триває ось уже три роки, без перерви”, – розповідає Денис Ман.

Головною частиною обласної конференції стало підписання Меморандуму про співробітництво у сфері реалізації молодіжної політики між Закарпатською організацією Політичної партії “УДАР Віталія Кличка” та Молодіжним крилом Закарпатської обласної організації Політичної партії “УДАР Віталія Кличка”. “МК приймає стратегічну програму “5 “ударів” молоді”. Політична партія “УДАР Віталія Кличка” закріплює у програмі основні напрямки молодіжної політики та через законодавчу ініціативу закріплює їх в основи державної політики… Сторони беруть на себе спільну реалізацію програми “Студентський гуртожиток”, яким передбачено створити якісні умови для життя студентів під час їх навчання… Сторони домовляються про реалізацію проекту “Омолодження команди УДАРу”, відповідно до якого фіксують квоту Молодіжного крила в партійних списках всіх рівнів. Установити, що Молодіжне крило Партії “УДАР Віталія Кличка” отримує кожне 5-те місце у списках Політичної партії “УДАР Віталія Кличка” під час виборів”, – йдеться у підписаному документі.


Про Захід