Речник «Правого Сектору» на Закарпатті пояснив, чому вони не прийдуть і не розженуть Ужгородську міськраду

Опубліковано:

Речник “Правого Сектору” на Закарпатті Володимир Гласнер на своїй сторінці в мережі Фейсбук висловив позиції щодо останніх подій в Ужгородській міській раді (обрання депутата-регіонала Богдана Андрієва на посаду секретаря міськради).

“В черговий раз змінилося керівництво міської Ради Ужгорода. Для ужгородців це зміни, як і у попередні рази, за принципом “шило на мило”. Тепер в.о. голови УМР став заслужений “тітушка” від Партії Регіонів Богдан Андріїв.

І знову ужгородці ставлять запитання до Правого Сектору Закарпаття. Чому ми це допустили? Чому ми не прийдемо і не розженемо міськраду?

По-перше, ПС не вважає ці події, які відбуваються в міськраді, політичними. На наше переконання, це − типові бізнес-конфлікти між бізнес-групами, які засіли в сесійній залі УМР. Втручатися в цей процес, ставати на бік однієї із бізнес-груп, дозволити втягнути себе у комерційні схеми − не відповідає нашим принципам.

Ця міська рада − рудимент старої системи, як і значна кількість місцевих рад часів Януковича, які доживають свої останні дні. Так, вони намагаються накрасти стільки, скільки можуть унести. Вони перетворилися в купки мародерів, які розтягують майно і землі громад під час війни.

Однозначно, їх необхідно розганяти і обирати нові. Вся система місцевого самоврядування має бути переобрана. Зробити це зараз, на початку зими? Напевно, це може позначитися на роботі шкіл, садочків, лікарень, інших комунальних об'єктах.

А навесні будуть місцеві вибори, і саме громада міста повинна поставити крапку в цій історії. А скільки ще накрадуть ці депутати за цей час? Ну так перед смертю не надихаєшся…”, − відзначив Володимир Гласнер.


Про Захід