Міліцію – “почистили”

Опубліковано:

 Сьогодні, на колегії УМВС лунало чимало критики у адрес працівників міліції, внаслідок чого кілька керівників позбулося своїх посад.

Як повідомлялося, за десять місяців до ЄРДР внесено більше 15 тисяч матеріалів. Вже більш ніж за третиною повідомлень оголошено підозри конкретним злочинцям. Проте, до прикладу, такі злочини, як крадіжки майна, розслідуються незадовільно.

– Немає об′єктивних причин не розкрити ці злочини! Мікрохвильовку з чужої хати крадуть не гастролери з сусідніх областей, такі злочини скоюють місцеві.

Одна, друга, третя крадіжка – а потім розбійний напад! – каже полковник Русин.
Не менш принциповим був і виступ начальника міліції громадської безпеки УМВС Олександра Гебеша. Напередодні наради, інкогніто полковник вижджав у села краю, де неформально спілкувався з людьми.

– У селі Вишково Хустського району скоюють крадіжки майна у людей, а дільничного люди і в очі не бачили. Чому?! – вимагав пояснень Олександр Гебеш.

-Дев'ять з десяти побутових вбивств ми могли б уникнути, якби дільничний міліціонер заходив до людей. Побачив проблему – повинен працювати з громадянами. Це вимога часу – працювати з людьми!
На завершення колегії слово взяв начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Шаранич.

– Я постійно чую про “дерибан” землі, про розкрадання лісу. Я завжди вимагав змінити підходи до роботи й і почати працювати! Зараз нелегкий час для нашої держави, нині Україна вимагає працювати на 120 відсотків, а дехто в той час, коли наші хлопці на блокпостах за температури мінус 16 ризикують своїм життям, думає відсидітися. Такого не буде! – запевнив керівник.

Розмова на колегії була принципова й безкомпромісна. Як наслідок, займаних посад позбулися три керівники міліції районів, декілька заступників керівників райвідділів та кілька посадовців з обласного управління. Ціла низка міліціонерів отримали дисциплінарні стягнення.

Також особовому складу було оголошено наказ про звільнення за негативними мотивами кількох співробітників рахівської міліції та спрямування матеріалів службового розстеження до прокуратури області.
Після колегії присутні ділилися враженнями від почутого, дійшовши висновку, що такої принципової розмови не пригадують навіть старожили сьогоднішнього УМВС, пише СЗГ УМВС України в Закарпатській області


Про Захід