На Закарпаття впевненими кроками приходить зима

Опубліковано:

 Але, якщо для дітлахів – це сніг та новорічні свята із притаманною урочистою атрибутикою, то для рятувальників – це час підвищеної готовності до реагування на зимові примхи. Це – снігові замети, снігопади, хуртовини, пониження температури повітря до критичних відміток; а також ожеледиця на дорогах, що на закарпатських перевалах може стати для водіїв вантажівок нездоланною перешкодою на шляху.
Тож, сьогодні, 25 листопада, під головуванням начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області Мирослава Щербея, відбулась оперативна нарада з питань оперативного реагування на надзвичайні ситуації зимового періоду.

З метою запобігання надзвичайним ситуаціям, які можуть виникнути холодної пори, а також оперативного реагування при загрозі їх виникнення на території Закарпатської області перевірено та приведено в підвищену готовність наявну інженерну, автомобільну техніку та автономні джерела живлення, організований постійний моніторинг погодних умов на території області. Також постійно підтримується тісна взаємодія з місцевими органами влади

“На сьогодні в постійній готовності до дій за призначенням перебуває 194 чоловіка та 26 одиниць пожежної та спеціальної техніки рятувальних підрозділів області. У разі ускладнення оперативної обстановки в області на перевалах та всіх автошляхах області разом з технікою облавтодору в постійній готовності до дій за призначенням знаходиться й техніка рятувальних підрозділів високої прохідності (КрАЗи, ЗІЛи). Додатково з Аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС України у Закарпатській області за необхідності може залучатися й спеціальна рятувальна техніка: БАТ-М 322, STAER (САРМ), екскаватори, автобуси.

Також, оперативно-рятувальна служба може задіяти електропідстанцій, що готові забезпечити електроживленням важливі об'єкти життєдіяльності населення на випадок аварійного відключення електроенергії”, – зауважив у ході наради Мирослав Щербей.


Про Захід