Соціум

Мукачівцям пропонують обрати сімейного лікаря

В умовах реформування галузі охорони здоров'я в Україні все більшої ваги та відповідальності набирає первинна ланка, яку представляють сімейні лікарі.

Відповідно до заходів, що передбачені ЗУ “Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів” кожен громадянин України повинен обрати собі сімейного лікаря для безкоштовного обслуговування на рівні закладу первинної ланки.

Для чого? Кожен громадянин України має право на безкоштовну медичну допомогу і це право невід'ємне, але зараз введено новий термін медична послуга, яка не є обов'язково безкоштовною (рецепти, планові направлення та обстеження, різного роду довідки і т.д.) та надаватиметься сімейними лікарями безкоштовно тим громадянам, які підписали декларації з лікарем та обрали його, за що держава сплачуватиме лікарю.

Центр ПМСД м. Мукачева забезпечений всіма необхідними засобами для початку приписної кампанії. Завдяки місцевій владі закуплено комп'ютерне обладнання та медичну інформаційну систему, підведено мережу інтернет до всіх амбулаторій міста.

Кожен сімейний лікар має можливість безпосередньо під час прийому зареєструвати пацієнта, що обрав його та укласти з ним договір.

Хоча офіційно укладання декларацій між пацієнтом та лікарем стартує з 1 квітня 2018 року, МОЗ вже запустило систему E-health та дозволило укладати відповідні договори у тестовому режимі.

Обрати собі сімейного лікаря можна незалежно від місця проживання та адміністративно-територіальної віддаленості.

Перелік сімейних лікарів з графіками прийому та адреси провадження медичної практики незабаром буде опубліковано в резюме на нашій сторінці та амбулаторіях ЗПСМ.

Контактні дані амбулаторій:
Амбулаторії ЗПСМ №1,2,3, вул. Грушевського Михайла, 29 2-20-31, 2-31-45
Амбулаторія ЗПСМ №4, вул. Береста Олексія, 32/17, 4-20-62
Амбулаторія ЗПСМ №6, вул. Окружна, 28/99, 3-30-98
Амбулаторія ЗПСМ №7, вул. І.Зріні, 113/40, 4-22-58 
Амбулаторія ЗПСМ №8, вул. Верді Джузеппе, 6/106 3-50-06 
Амбулаторія ЗПСМ №9, вул. Осипенка Олександра, 39Б/81 , 5-20-72

Мукачівська міськрада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

73 − = 65