Хмільний футбол: 200 літрів пива ужгородці випивають за «футбольний» вечір в одному барі

Опубліковано:

 Хмільний футбол

200 літрів пива ужгородці випивають за “футбольний” вечір в одному барі

Чемпіонат світу – грандіозна подія, за якою слідкує майже вся планета. Кожна країна вболіває за перемогу рідної команди. Цього року фанати зібралися у Бразилії, але це вдалося малій кількості людей. Більшість все-таки за світовим  футболом стежить по телевізору вдома та у фан-зонах.

Спеціально до ЧС власники ужгородських пабів теж обладнали заклади для перегляду футбольних матчів. Хоч Україна цього року не мала змоги поборотися за Кубок, українські фанати знайшли собі улюбленців. Особливо українці вболівали за команди Південної Кореї, Алжиру та Бельгії

А який футбол без пива? “Про Захід” вирішив прогулятися найпопулярнішими ужгородськими пабами і дізнатися скільки пива випили ужгородці  від початку Чемпіонату світу.

Перший заклад –  “Pub House”. Тут майже кожного вечора лунають футбольні кричалки, і за один такий вечір уболівальники можуть випити близько 200 літрів пива! Припускаємо, що з 12 червня до 13 липня (час проведення ЧС) ужгородці мали б спожити 6 тисяч літрів хмільного напою.

Паб “Belfast” також приймає вболівальників, яких тут,  за словами бармена, збирається щовечора чимало. За вечір ужгородці тут випивають 150 -200 літрів пива.

У барі “LABDA”  нам розповіли, що ужгородці цього року вболівають неохоче, бо рідна команда залишилася вдома. А щодо пива, то тут за вечір фани можуть випити тільки 50 літрів.

Сьогодні у пабах знову чекають на відвідувачів, адже починається ¼ фіналу ЧС!

“Про Захід” 

Про Захід