Як туристи УжНУ Містера та Міс факультету обирали (Фото)

Опубліковано:

Вечір присвятили українській тематиці. На сцені з'явилися конкурсанти у військових формах і з прапорами. Ліричну пісню “Луна” виконала студентка I курсу Юліанна Волошин, а другокурсник Іван Соханич порадував не менш романтичною піснею “Лиш вона” під супровід гітари.

Драйвом та енергією заряджали зал 2 команди неперевершених черлідерів УжНУ. Із танцювальними номерами виступили дітки та дівчата студії сучасного танцю “БЛІЦ”. Розважали присутніх жартами команда КВН “НАЮГ”.

Перед другим виходом учасників під назвою “Українське село” глядачам продемонстрували слайд-шоу “Село”, у якому українська земля постала мальовничою, родючою, квітучою, а її народ – працьовитим.

Опісля провели інтелектуальний конкурс: кожен учасник обирав жовту або блакитну карточку та відповідав на питання з неї. Жовта містила питання про Україну, до прикладу: коли наша держава стала незалежною, хто написав музику до Гімну, назвати 5 українських президентів, продовжити рядки вірша Шевченка, вказати автора вірша про мову тощо. На синій були питання загального характеру: що би ви змінили в цьому світі, як повинен починатися день, в яку країну ви переїхали б назавжди, яку пораду ви дали б маленькій дитині та інші.

Наступний вихід – “Українські звичаї та традиції”. Перед тим представили аудиторії відеоролик конкурсантів про традиції народних свят – сватання, весілля, Різдва, Великодня, Василя, Івана Купала. Опісля гості мали змогу переглянути відео про те, якою Україну бачать конкурсанти та що вона для них означає.

Останній вихід – “Вечірній”. По сцені дефілюють кавалери у костюмах та леді в розкішних сукнях блакитно-жовтого забарвлення. 

Уже за мить стали відомі титули, якими удостоїли винуватців вечора: II віце-міс і віце-містером стали Іванна Лакатош та Олексій Олійник; звання I віце-міс і віце-містера здобули Ребекка Ремецкі та Валентин Пригродський; наймужнішим юнаком визнали Олександра Поповича, коронованою дівчиною факультету стала Вікторія Куцин. 

Медіацентр УжНУ


Про Захід