Дрова та питна вода їдуть в АТО

Опубліковано:

Це перший настільки масштабний вантаж допомоги нашим воякам в зону АТО, організований за сприяння голови ОДА Василя Губаля в координації із Радою волонтерів Закарпаття, що недавно створена в краї.
Три каміони із дровами, лісом для будування бліндажів та питною водою вирушили із Закарпаття до наших оборонців на Сході. Адресати – вояки 128-ї бригади, а також прикордонники Чопського і Мукачівського загонів, які служать у зоні АТО.

Організацією формування вантажу опікувався голова ОДА Василь Губаль, доставка здійснюється за допомоги голови облради Володимира Чубірка. І хоч раніше учасникам АТО від області неодноразово відправлялася допомога, в тому числі медикаменти, цього разу йдеться про доволі значний масштаб – три понад двадцятитонні машини. Вантаж сформований згідно з “замовленням” захисників, які попросили в рідної області передовсім деревину: не лише дрова, але й ліс для зведення бліндажів, та питну воду.

Деревину підготували державні підприємства лісового господарства – Ужгородське, Воловецьке і Міжгірське за координації заступника начальника Закарпатського обласного управління лісового і мисливського господарства Федора Гомоная.

Частину коштів на відправлення вантажу (передовсім пальне) зібрали колективи Служби автомобільних доріг в Закарпатській області, Облавтодор і Управління земельних ресурсів краю. Дві тисячі 5-літрових каністр найякіснішої питної води надав Іван Кадар, керівник ТОВ “Шаянські мінеральні води”.

По-справжньому теплими речами вантаж збагатили волонтери Руху підтримки закарпатських військових: окрім теплого одягу, це й буржуйки, що зараз дуже потрібні солдатам (за це волонтери дякують заводу “Конвектор” і його директору Анатолію Головничу) та особисті посилки для наших оборонців. Завантажили і дизельний генератор, ліки, цигарки, акумулятори і зарядки.
Ящики з такими потрібними подарунками для рідних хлопців з дому у каміон поклали і волонтери з Мукачева. А на додачу – мішки та будівельна плівка, потрібні, як і ліс, для зведення бліндажів.

Формування вантажу контролював голова Ради волонтерів Закарпаття Віталій Дюрдь, а супроводжуватиме його один з бійців 128-ї бригади та наряд правоохоронців. Під вечір 22 листопада машини вже виїхали за межі Закарпаття, маючи попереду тривалу путь до зони АТО.

Голова Закарпатської ОДА висловив радість, що вдалося організувати такий вантаж, який зараз нагально потрібен нашим військовим, а також дякує усім, хто долучився в його зборі та забезпеченні доставки. “Я вважаю, що найкраще формувати й відправляти допомогу саме в координації з волонтерами, які вже довели, що працюють ефективно. Й сподіваюся, що нам і в подальшому вдасться разом організувати не один корисний вантаж для наших оборонців. Слід діяти спільно – заради наших захисників. Маю надію, що хлопці відчують тепло рідного краю. Ми думаємо про них, вдячні їм, і чекаємо – живих і здорових!” – сказав Василь Губаль.
Прес-служба Закарпатської ОДА


Про Захід