Винуватиця ДТП на Ужгородщині перебуває в центрі нейрохірургії під наглядом правоохоронців

Опубліковано:

У контексті ситуації, що склалася довкола трагічної ДТП на Ужгородщині, де п'яна жінка за кермом автомобіля “Toyota Corolla” врізалася в авто ДАІ, що замикало процесію Хресного ходу, інтернет-видання “Закарпаття онлайн” отримало коментар директора Закарпатського обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології Володимира Химича.
Директор Центру нейрохірургії: “Винуватиця трагічної ДТП пробуде в центрі всього кілька днів”
“Дійсно, Наталія Балаж була госпіталізована в обласний центр нейрохірургії та неврології з діагнозом “струс головного мозку, забій шийного відділу хребта”. Також було взято аналіз на вміст алкоголю в крові.

Зазначений вид травми відноситься до легких черепно-мозкових травм і призводить лише до короткочасного розладу здоров'я. Згідно зі стандартами та протоколом Міністерства охорони здоров'я України струс головного мозку потребує госпіталізації від декількох днів до тижня з наступним амбулаторним лікуванням терміном до 21 дня.

Хвора була доставлена та знаходиться в Центрі під наглядом правоохоронців. Така травма ніяким чином не звільняє від можливої відповідальності і не впливає на хід слідчих дій. Виявлення ознак злочину та ступеню провини є завданням правоохоронних органів”, – повідомив В.Химич.

 


Про Захід