В Ужгороді тенденція до зростання квартирних крадіжок

Опубліковано:

 Начальник Державної служби охорони краю Андрій Литовченко вкотре наголосив підлеглим на дотриманні правил особистої безпеки під час виконання службових завдань. Тим паче, що іде тенденція до зростання злочинності. На сьогодні працівники Державної служби охорони щодоби здійснюють більше 100 виїздів на спрацювання охоронної сигналізації, що на порядок більше, ніж в той же період минулого року.

– На жаль, тяжкі часи в країні наклали свій відбиток на оперативну обстановку в області. Спостерігається тенденція до зростання квартирних крадіжок та крадіжок загалом, – констатує начальник УДСО області.

Тільки протягом поточного місяця нарядам ДСО в Закарпатській області вдалось впіймати на “гарячому” двох любителів “дармівщини”, а також вгамувати та доставити у відділок міліції хуліганів, які порушували громадський порядок. Окрім того, наряди працюють в системі єдиної дислокації з УМВС й здійснюють виїзди за інформацією, що надходить по спецлінії “102”.

– Охоронці дбають про безпеку громадян, однак не повинні забувати про власну безпеку, – наголошує начальник УДСО області. – На жаль, всім відома ситуація, яка днями сталася в Дніпропетровську, коли під час виконання службових обов'язків загинули двоє міліціонерів охорони. Тому ніколи не можна забувати про власну безпеку: бронежилет, шолом, зброю. Адже наші охоронці повинні бути готовими до будь-чого.

Андрій Литовченко дав доручення провести перевірку щодо забезпечення бійців роти усім необхідним.

УДСО при УМВС Українив Закарпатській області


Про Захід