Водій, що врізався у вірників на трасі Київ-Чоп, ховається в центрі нейрохірургії в Ужгороді?

Опубліковано:

 Як повідомляє Інтернет-видання “Закарпаття онлайн“, Наталія Балаж, яка вчора, 22 листопада, будучи п'яною за кермом автомобіля “Toyota Corolla”, на швидкості врізалася в авто ДАІ, що замикало процесійний Хресний хід за участі трьох сотень людей, зараз переховується від правосуддя в Закарпатському обласному клінічному центрі нейрохірургії та неврології, яким керує ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка.

Жінку, що через 1.2 проміле алкоголю в крові вбила двох і покалічила ще кількох людей, вклали до центру начебто з підозрою на струс головного мозку. Як стверджують джерела Закарпаття онлайн – на прохання колишнього голови Ужгородської РДА Іллі Токаря, з яким сім'я Балажів (мати винуватиці ДТП – Надія Балаж є директором Мукачівського аграрного коледжу) перебуває у родинних стосунках. 

Закарпаття онлайн наводить паралелі з іншою резонансною справою за участю Павла Нагірного, колишнього очільника Хустської філії ПАТ “Закарпатгаз”, який, перебуваючи п'яним за кермом, вбив двох людей – матір і доньку, і ще двох дітей покалічив. Після тієї страшної аварії П.Нагірний щез з місця ДТП і переховувався від правосуддя в обласній психіатричній лікарні в Берегові, а потім – за кордоном. І лише через рік, внаслідок тиску громадськості, П.Нагірного засудили до 8 років тюрми.


Про Захід