Депутат “Батьківщини” пояснив, чому був “за” регіонала та порівняв Андріїва з Порошенком

Опубліковано:

Вчора, 22 листопада, депутат Ужгородської міської ради від ВО “Батьківщина” Іван Колодій на своїй сторінці у мережі Фейсбук пояснив, чому підтримав на посаді секретаря ради депутата-регіонала Богдана Андріїва.  

“Отже на численні прохання і питання напишу про вибори секретаря Ужгородської міськради від себе особисто. Спочатку хотів писати багато і почати з відставки Щадея, але передумав.
Депутат має приймати рішення, які майже завжди є не однозначними. Рішення підтримати, або не підтримати Андрііва було настільки неоднозначним, що ми на фракції так і не вирішили, як голосувати, тому кожен мав можливість вирішувати сам.

Для тих, хто не дуже знається на регламенті, зазначу, що кандидатуру на секретаря подає більше половини складу ради, тобто треба підписи 31 депутата. На погоджувальній раді “Батьківщина” пропонувала повернути Щадея, але вже було ясно, що підписуватися за це мало хто згоден. Андріїв зібрав 31 підпис, але серед підписантів було чимало тих, в кому були сумніви, що вони не тільки підписалися, а й проголосують за нього. У разі обрання секретарем, Богдан був готовий призначити одного із заступників від “Батьківщини”, про що нам було повідомлено. На той час Саша Волосянський – керуючий справами виконкому, який лишався єдиним представником “Батьківщини” в апараті, повідомив, що написав заяву на звільнення за власним бажанням і просив нас проголосувати за його відставку. Відтак на перемовинах Андріїву повідомили, що ми відмовляємось від будь-яких посад, а консолідованого рішення, як голосувати, нема.

Голосування за законом – таємне. Відкрили скриньку: 40 – “ЗА”, 1 – “УТРИМАВСЯ”. В такій ситуації будь-хто із 41-го депутата може сказати, що то саме він утримався і ніхто не доведе, що це не правда. Так от, я голосував – “ЗА”. Я усвідомлюю, що Андріїв не найкращий варіант, що він колишній регіонал і далеко не бідний чоловік. До слова, ці слова – точно пасують і нашому Президенту. Він теж не найкращий для країни варіант, колишній регіонал і далеко не бідний чоловік. Тим не менше, з результатом понад 50 % Порошенко став Президентом в першому турі. (Я, до слова, голосував за Тимошенко).
Богдан попросився добровільно на електричний стілець секретаря. Через півроку, а то і значно раніше, він має всі шанси встати з цього стільця політичним трупом. Тому, ще не відомо, чи голоси на його підтримку не стануть для нього ведмежою послугою.

З іншого боку, чоловік має шанс довести, що може щось зробити.
Моя позиція була: хоче – хай робить!
І не треба мене записувати в команду Андріїва, я там не був і не збираюся бути. Не виключаю, що рішення проголосувати “ЗА” може бути моєю помилкою. Час покаже”. – пояснив Іван. 


Про Захід