В Ужгороді запрацює “Біошкола”: діти дізнаються, чи дихає жаба під водою, і що сниться птахам

Опубліковано:

 У розкладі клубу гармонійного дитинства “Смугасте курча” з'явилися два цікаві заняття: “Захоплююча математика” (від 4,5 – 6 років) та “Біошкола”.

На сторінці закладу в мережі фейсбук можна дізнатися, що саме будуть вивчати дітки на нестандартних заняттях: “Світ живої природи приховує безліч секретів! І як то цікаво, розкривати таємниці біології через досліди у власній лабораторії, власноруч вирощувати рослини на підвіконні!

У Біошколі через досліди, експерименти, спостереження, піклування про живе діти по-іншому подивляться на навколишній світ. Вирощувати цвіль, пророщувати насіння, саджати дерева, вплинути на рослину, щоб вона розквітла не в свій час (наприклад, узимку), влаштувати перегони рослин, дізнатися, що таке кармідор і як його виростити- це і багато іншого чекає на дітей у розділі ботаніки. Чи дихає жаба під водою, чи сняться птахам сни, яка тварина сама мовчазна, хто бачить світ у розовому світлі- відповіді на ці і інші питання дізнаймося на заняттях біошколи.

Сподіваюся, вірю, що спостережливі діти, засадять Ужгород(та інші міста(місця) свого проживання) сакурами та квітами! Бо починати змінювати світ на найкраще треба з себе!”. 


Про Захід