Як рятувальники дітей навчали (ФОТО)

Опубліковано:





Вчора, 20 листопада, у Всесвітній день дитини рятувальники завітали до дошкільного навчального закладу № 21 “Ластовічка”, що в Ужгороді, – інформує Управління ДСНС України у Закарпатській області. Працівники 1-го Державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Закарпатській області спільно з викладачами Навчально-методичного центру безпеки життєдіяльності та цивільного захисту провели для малечі урок протипожежної безпеки.

Пожежа це завжди лихо для людини, її здоров'я та майна. І з цим фактом не посперечатися. Але якщо дорослі усвідомлюють цю небезпеку та знають про потенційну шкоду, яка може бути нанесена навіть незначним загоранням, то маленькі діточки такою інформацією не володіють та часто-густо під час виникнення вогняного лиха залишаються беззахисними. Саме тому, для рятувальників служби з надзвичайних ситуацій першочерговим завдання залишається навчання підростаючого покоління азам пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. І чим раніше діточки почнуть дізнаватись про те як можна діяти, а чого категорично робити не дозволяється, тим більший багаж знань з протипожежної безпеки вони матимуть в майбутньому.

Уроки безпеки, профілактичні лекції, вікторини, конкурси, екскурсії до пожежно-рятувальних частин та багато інших пізнавально-профілактичних заходів регулярно проводяться співробітниками Управління ДСНС України у Закарпатській. Залучаються до них й волонтери, правоохоронці, представники засобів масової інформації та інші зацікавлені в дитячій безпеці структури. Адже саме вдома, як підтверджує статистика, за відсутності дорослих з дітьми стаються трагедії.

На уроці безпеки, що відбувся у “Ластовічці”, викладач Навчально-методичного центру безпеки життєдіяльності та цивільного захисту Сергій Батрак розповів діточкам про правила пожежної безпеки, щоб діточки знали, що таке пожежа, чим вона небезпечна, як потрібно діяти на випадок загорання вдома і чого навпаки робити не можна.

В подяку надзвичайникам маленькі глядачі показали для них виставу на тему: “Вогонь – друг, вогонь – ворог”.


Про Захід