Двоє закарпатських розумників отримали 600 балів із ЗНО

Опубліковано:

 За результатами зовнішнього незалежного оцінювання п'ять абітурієнтів отримали по 200 балів із трьох предметів, 50 – із двох. Про це у своєму Facebook повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук. “В УЦОЯО завершили визначення результатів основної сесії ЗНО.

Раді повідомити, що 5 абітурієнтів отримали по 200 балів із трьох предметів, 50 – із двох. Тричі двохсотбальників випустили заклади освіти Закарпатської області (2 особи), Львівської області (1 особа), м. Києва (2 особи). Ми дуже раді їхньому успіху. Сподіваємося, що українські університети влаштують справжнє полювання за цими розумниками.

Якщо цього не зроблять українські ВНЗ, то зроблять зарубіжні. На жаль, через дію законодавства про захист персональних даних, ми не можемо оголосити прізвища усіх 55. Хоча дуже хочемо це зробити, адже ними можуть гордитися і батьки, і учителі, і держава”, – написав Лікарчук.

Як відомо, Український центр оцінювання якості освіти завершив оголошення результатів ЗНО з усіх предметів. Отримані результати тестування вступники використовуватимуть під час вступної кампанії до вишів України, яка розпочнеться 11 липня. Навчатися коштом держави зможуть майже 99 тисяч майбутніх студентів, які вступатимуть на бакалаврські програми. Кількість місць державного замовлення у кожному конкретному вищому навчальному закладі стане відома найближчим часом.

osvita.ua

Про Захід