На Великоберезнянщині хочуть відновити райвідділ міліції

Опубліковано:

Депутати обласної ради підтримали запит свого колеги Михайла Кіндрата щодо необхідності відновлення роботи Великоберезнянського райвідділу міліції.
“До мене, як депутата обласної ради від Великоберезнянського району, неодноразово зверталися представники територіальних громад району з проханням вирішити проблемне питання щодо відновлення роботи Великоберезнянського райвідділу міліції.

З часу реорганізації цієї структури громадськість району стурбована погіршенням доступу населення до адміністративних послуг, що надаються органами МВС України на місцях. Викликає занепокоєння і охорона громадського порядку, безпека дорожнього руху, профілактика злочинності на території району тощо.
З цього питання райдержадміністрацією скеровано листа до Міністерства внутрішніх справ України та обласного його підрозділу.

У зв'язку з цим прошу підтримати порушене питання із відновлення роботи Великоберезнянського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Закарпатській області та вжити відповідних заходів щодо його позитивного вирішення”, – йдеться у депутатському запиті до керівництва обласної міліції.

Прес-служба Закарпатської облради


Про Захід