На Закарпатті контрабандисти позбулися і цигарок, і автівок (ФОТО)

Опубліковано:

Сьогодні вночі з інтервалом у майже 2,5 години на митний пост “Тиса” Чопської митниці Міндоходів заїхали два українці. Один на легковому автомобілі “Ford” моделі “Focus Kombi”, інший – на “Peugeot 406”. Для проходження митного контролю громадяни обрали “зелений коридор”. При усному опитуванні заперечили наявність будь-яких прихованих товарів та повідомили працівниками митниці, що нічого забороненого не переміщують.

Оцінивши та проаналізувавши ризики, митники вивели транспортний засіб із “зеленого коридору” і направили автівки в бокс поглибленого огляду.

В ході митного контролю, в автомобілі “Ford” фахівці знайшли приховані тютюнові вироби без акцизних марок торгової марки “Сompliment” “Super Slims” з маркуванням на упаковці виробника “FOR DUTY FREE ONLY” загальною кількістю 380 пачок. А в легковому автомобілі “Peugeot 406” – сигарети з фільтром цієї ж марки, з таким самим маркуванням “FOR DUTY FREE ONLY”, невизначеною країною виробником та загальною кількістю 480 пачок.

Наразі вартість тютюнових виробів потребує додаткової оцінки із залученням спеціаліста-експерта.

Громадяни України порушили вітчизняне митне законодавство, намагаючись перемістити через кордон нашої держави в тайнику тютюнові вироби. Ці дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Щодо українців складено протоколи, цигарки та автомобілі “Ford” та “Peugeot 406” вилучено.

Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області


Про Захід