Як в Ужгороді боролися з курінням

Опубліковано:

Вчора, 20 листопада, в Ужгороді громадські активісти з молодіжних організацій провели антитютюнову акцію, під час якої агітували мешканців міста відмовитися від паління тютюну.

У Міжнародний день відмови від тютюну, який традиційно відзначається у третій четвер листопада, близько десятка студентів та просто небайдужих молодих людей зібралися на Театральному майдані у центрі Ужгорода. Активісти поклали на тротуар пачки від сигарет і топтали їх ногами, закликаючи перехожих робити те саме на знак відмови від паління тютюну. Свій флешмоб громадські активісти назвали “Молодь краю проти тютюнопаління”.

“Ми кожного року проводимо акції, спрямовані на агітацію за відмову від паління тютюну. Хочемо привернути увагу закарпатців до того, що треба берегти своє здоров'я, не допускати хвороб, до яких призводить тютюнопаління. Ми спочатку беремо цигарку задля розваги, а потім настає залежність подібна до наркотичної”, – зауважила співорганізаторка акції, лікар-методист обласного центру здоров'я Тетяна Маркович.

Активісти антитютюнової акції тримали у руках плакати: “Скажемо курінню ні!”, “Ми проти паління – за здорове покоління” та інші. Також молоді люди роздавали перехожим листівки та брошури з рекомендаціями щодо здорового способу життя, правильного планування вагітності та позбавлення залежності від куріння.

“Це корисна акція, бо дозволяє говорити відкрито та сміливо про те, що куріння вбиває людей, знищує націю”, – поділилась думкою учасниця акції Ганна.

ZIK


Про Захід