Новий керівник Ужгорода був активним учасником Антимайдану і погрожував дівчатам-активісткам фізичною розправою

Опубліковано:

  Богдан Андріїв, колишній член Партії регіонів та однойменної фракції в Ужгородській міськраді, який вчора був обраний новим секретарем міськради та, автоматично, в.о. міського голови, був одним із найактивніших учасників ужгородського Антимайдану, координував дії місцевих “тітушок” та ще й погрожував молодим дівчатам фізичною розправою за те, що вони хотіли почепити на будівлю ОДА чорні траурні стрічки в пам'ять про перших жертв Євромайдану – Сергія Нігояна та Михайла Жизневського.

Такий факт з біографії нового керівника міста згадала Юлія Дуб, лідерка студентських акцій спротиву на Ужгородському Євромайдані. Про це дівчина написала на своїй сторінці в фейсбуку.

“Пам'ятаєте антимайдан з гопніками під ОДА, де деякі політики в шапках і спортивках adidas, цілком гармонійно влилися в колектив тітушок і кричали “Їдьте додому, банедерівці!”? Так от, я тоді впізнала серед тих бандюків тільки Ратушняка, Погорєлова, Ледиду, Рум'янцева, Ковача (того, що вже раніше проявляв свою мужність штрикаючи мене ліктями у міськраді) і ще кількох… Як виявилося, один з “тітушок”, який був явно на підпитку і погрожував дівчатам-активістам, які мирно хотіли почепити чорні стрічки на ОДА, фізичною розправою – це був депутат Ужгородської міської ради, член Партії регіонів, Богдан Андріїв, якого сьогодні інші депутатські-гопніки і зрадники обрали секретарем та в.о. гололи УМР”, – повідомила Юля.

Нагадаємо, мітинг Антимайдану, про який згадує активістка, відбувся 25 січня цього року у відповідь на проведення мітингу Євромайдану.

На фото Сергія Гудака: нинішній в.о. міського голови Ужгорода Богдан Андріїв щось розказує активістці Юлії Дуб.

Нагадаємо, вчора в Ужгороді стався “переворот” в міськраді, внаслідок якого до влади повернулися колишні члени Партії регіонів. Це стало можливим, зокрема й завдяки голосуванню фракції “Батьківщина”, яка напередодні річниці Майдану не посоромилася повернути у владу регіонала, мотивуючи це його відповідальністю.

Про Захід

 


Про Захід