У вівторок стартує головний фестиваль закарпатської молоді – «Студреспубліка»!

Опубліковано:

Головна студентська подія літа стартує вже наступного тижня! У понеділок сотні молодих закарпатців стануть громадянами Студреспубліки. І це не сепаратистські настрої в області – це улюблений фестиваль молоді, який проводиться вже вшосте. Минулого року на кількаденне святкування з'їхалося 430 учасників – це був кількісний рекорд за всі роки. Тепер фест змінив місце розташування: студреспубліканці переїжджають з Лумшор у Кострино, але організатори обіцяють, що якість від того ніскілечки не знизиться.

 Готуватися до заходу почали давно: 20 червня вже встигли провести “preparty”. Завтра о 17:00 учасників запрошують на флеш-моб, який відбудеться на Театральній. “Беріть водяні пушки, пістолети або просто пляшки з водою. Буде весело! Запросіть друзів! Більше людей – більше води – більше емоцій!” – пишуть організатори на офіційній сторінці “Стуреспубліки” ВК.

 На самому фестивалі впродовж 8-11 липня буде ще веселіше! Конкурсів тут знайдеться для всіх: і спортсменів, й інтелектуалів, і красенів, і навіть для тих, хто хотів би знайти свою половинку.

 Учасниця “Студреспубліки-2013” Вероніка Мороз каже: найбільшим плюсом фесту є те, що багато уваги там приділяють порядку:

“Класно, що організатори стежать, аби на території не було алкоголю, щоб туди не приходили чужі. Тут є свої внутрішні правила, які кожен має виконувати, інакше – під суд. Уявіть собі, що могло б бути, якби не існувало цих правил, і 4 дні з'їхалося півтисячі студентів?! А так я їду, і впевнена, що зі мною нічого не станеться. Та й мама спокійна! Крім того, на “Студреспубліці” дуже подобається те, що кожен знайде заняття для себе: чи ти любиш бути у команді, чи хочеш показати себе – конкурси є для всіх!”.

 Капітан однієї зі студреспубліканських команд Олександр Курта каже, що цей фестиваль залишає після себе вражень на увесь рік:

“Це найкраще місце, щоб знайти друзів й однодумців! Тут не дадуть спати, але воно того варте: нудьгувати не будеш жодної хвилини. 4 дні – постійних рух, купа емоцій, запалу. Мені як студенту фестиваль дуже подобається. Коли ж іще переживати ці пригоди, як не під час студентського життя, тим більше, що сесія вже складена, і попереду більша частина літа!”.

 Коля, який вперше їде на “Студреспубліку” сподівається, що додому приїде не розчарованим:

“Всі мої друзі тільки й говорять про неї! Я вже на 3 курсі, але жодного разу не їздив на фест. На першому курсі не хотілося, на другому – не вийшло через роботу, а тепер нарешті я туди потраплю! Багато чув, варто сказати, що тільки хороше. Людям там подобається, тож, сподіваюся, що і мене “Студреспубліка” не розчарує”.

 Що ж, ми теж сподіваємося, що цьогорічний шостий фестиваль подарує купу хороших емоції її учасникам! До зустрічі у вівторок!

Також нагадуємо, що “Про Захід” розігрує квитки на Студенську респібліку 2014. Щанс безкоштовно поїхати на студенський фестиваль є у кожного!

“Про Захід”

Про Захід