Ужгородці мають вирішити, скільки потрібно ялинок обласному центру

Опубліковано:

Ужгородці самі мають визначити – потрібні обласному центру дві ялинки чи одна. Таку пропозицію на своїй прес-конференції подав голова Закарпатської ОДА Василь Губаль.

Керівник області закликав ужгородців самих відреагувати на ідею встановлювати в обласному центрі одну “об'єднану” ялинку – спільну обласну і міську.
З такою пропозицію виступили громадські активісти, яких підтримують і туризмознавці. Вони обґрунтовують: десь із середини 90-х склалося так, що одне із головних свят Ужгород і Закарпаття почали офіційно відзначати окремо – місто мало свою головну ялинку, а область – свою, і вважають, що слід об'єднатися.

Керівник області запропонував висловитися щодо цього ужгородцям – скільки ялинок треба в обласному центрі і де, власне, має бути встановлений святковий символ. Адже, наголосив Василь Губаль, вирішувати це має громада і ніхто інший. Пропозиція небайдужих “об'єднати” ялинки йому здалася цікавою, але сказав: якщо хтось буде проти й ідею не підтримають – робімо так, як було досі: по ялинці на Театральній на Народній площах.

До слова, ялинка в Ужгороді в останні роки традиційно є першою в Україні – її відкривають на початку грудня до одного з улюблених свят малечі – католицького святого Миколая.
Отже, слово за громадою…

Прес-служба Закарпатської ОДА


Про Захід