В Ужгороді буде тренінг для журналістів

Опубліковано:

 Тренінг для журналістів на тему: “Україна: Мова ворожнечі у часи війни” проведе Максим Буткевич 24 листопада, о 14.00, у приміщенні БО “Комітет медичної допомоги в Закарпатті” (вул. Корятовича, 2/10) у рамках ХІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Ужгороді.

Мова ворожнечі у ЗМІ: як вона змінюється у воєнні часи? Які шари “громадського підсвідомого” вихлюпуються на шпальти та екрани? Де межа між журналістикою і пропагандою – і чи є вона? І – що робити, аби “туман війни” не застеляв нам очі? Про “наших” й “інших”, про журналістику і пропаганду, про біженців і переселенців – про ці та деякі інші питання йтиметься під час семінару “Україна: Мова ворожнечі у часи війни”, що його проведе журналіст, співкоординатор Проекту “Без кордонів”, координатор Ресурсного Центру для допомоги вимушеним переселенцям Максим Буткевич.

Максим Буткевич також виступить модератором під час переглядів та обговорень кінострічок у рамках ХІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Ужгороді 21-30 листопада 2014 р.

Запрошуємо усіх зацікавлених журналістів. Вхід вільний.


Про Захід