22-річна дівчина декілька місяців обкрадала закарпатців

Опубліковано:

 Протягом декількох місяців 22-річна ужгородка скоїла в обласному центрі шість правопорушень.

Своєю злочинною діяльністю вона наслідила й в інших районах області. Зловмисниця спеціалізувалася на крадіжках з чужих помешкань. Але й не нехтувала іншими протиправними діяннями…
Свій злочинний шлях 22-річна ужгородка розпочала ще кілька років тому й встигла побувати в місцях позбавлення волі. Проте на шлях виправлення так і не стала, знову взялась за старе…

Зазвичай зловмисниця діяла не сама, до скоєння злочинів залучала своїх спільників. Лише протягом останніх місяців скоїла п'ять крадіжок з помешкань ужгородців, а також разом з своїми приятелями вимагала гроші від однієї з продавців місцевого магазину.
Свій перший цьогорічний злочин правопорушниця скоїла з 24-річною ужгородською. Разом ходили по будинках й жебракували. Смикали за ручку вхідних дверей до помешкань місцевих мешканців. Якщо двері були незамкнені, тихенько заходили – викрадали те, що потрапляло на очі. А якщо їх вже побачили – просили склянку води…

В такий спосіб зловмисниці обікрали 92-річну ужгородку. Пенсіонерка забула зачинити вхідні двері будинку. Непрохані гості завітали до чужої домівки близько 11-ї години. В цей час бабуся знаходилася на кухні, де поралася по господарству. Одна з крадійок зайшла на кухню й попросила у господині попити води, таким чином відволікла увагу потерпілої. Її ж спільниця без діла не стояла – зайшла до спальної кімнати й викрала з шафи гроші в сумі 700 гривень. Про скоєний злочин до Ужгородського міськвідділу міліції повідомив 67-річний син потерпілої.

Подібним чином серійна крадійка скоїла ще два злочини, на цей раз з іншою 27-річною подругою. Проникли в чуже помешкання, що по вулиці Перемоги в місті Ужгороді, через незачинені двері. З тумбочки в коридорі викрали жіночу сумочку 30-річної господині помешкання. Їх “здобиччю” стали — паспорт громадянина України на ім'я потерпілої, її закордонний паспорт, закордонний паспорт сина заявниці, 1000 гривень, 50 євро, 130 доларів США, дві звязки ключів та мобільний телефон “Самсунг”.
Ще однією жертвою зловмисниць стала 33-річна ужгородка, яка прийшла у гості до своїх друзів, які проживають по вулиці Легоцького. Потерпіла залишила свій мобільний телефон та гаманець в якому знаходилося 6000 гривень в коридорі. І у цьому випадку господарі будинку не зачинили вхідні двері. Цим і скористалися вже відомі нам зловмисниці.

Три останні злочини крадійка скоїла разом зі своїми двома 15-річними друзями. Один з них житель міста, а другий – мешканець Перечинського району.
Днями, ввечері, зловмисники проникли до помешкання 50-річного мешканця міста. Шляхом вільного доступу, викрали чотири пари кросівок однієї з відомих фірм. Своїми незаконними діями завдали потерпілому матеріальну шкоду в сумі 1200 гривень.

Черговою жертвою зловмисників стала й 56-річна ужгородка. Поживою крадіїв була жіноча сумка потерпілої й речі які в ній знаходилися, а це – грошові кошти в сумі 400 гривень, паспорт громадянина України, закордонний паспорт, ідентифікаційний код, посвідчення водія, техпаспорт на автомобіль марки “Дейво Сенс”, духи, дві помади та банківські картки.

Останнім злочином тріо правопорушників стало – вимагання грошей та погрози фізичною розправою. Кілька днів тому, до Ужгородського міськвідділу міліції звернулася 22-річна продавець одного з ужгородських магазинів по вулиці Феденця. Жінка повідомила, що до закладу, де вона працює, зайшли троє невідомих громадян – двоє хлопці та дівчина. Від продавця невідомі вимагали гроші з каси, а отримавши відмову, почали погрожувати їй фізичною розправою.
Для розкриття цих злочинів ужгородські міліціонери доклали чимало зусиль. Особу зловмисниці міліціонери встановлювали відразу за наданими потерпілими прикметами. Відносно неї були відкриті кримінальні провадження. У скоєному зловмисниця зізнавалася. Та як не дивно за скоєння ряду злочинів, відносно ужгородки обиралася міра запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Навіть перебуваючи під домашнім арештом вона знову і знову чинить протиправні діяння…

Зараз фігуранти справи спілкуються з міліціонерами. За даними фактами відкриті кримінальні провадження. Триває слідство, пише Діана Дорогій, Ужгородський МВ УМВС.


Про Захід