Шахрайство на АТО: закарпатських перевізників від імені Укртрансінспекції змушують купувати 10-15 медаптечок «для військових»

Опубліковано:

Закарпатські міжнародні перевізники вже близько двох тижнів отримують дзвінки з “пропозицією” допомогти військовим в зоні АТО, придбавши медичні аптечки. При цьому, співрозмовники називають конкретну ціну (400 гривень за комплект) і вимагають оплатити 10-15 комплектів. Тобто 4-6 тисяч гривень. Гроші пропонують зарахувати на картку. Номер картки надають.

При цьому варіант купівлі аптечок самими перевізниками не розглядається, а у випадку відмови погрожують проблемами на кордоні – відмовою у видачі дозволів на перевезення.

Про це Про Захід повідомили джерела в управлінні Укртрансінспекції в Закарпатській області.

Аферисти проявляють “креатив”. Переговоривши з перевізником, обіцяють, що невдовзі зателефонує “заступник начальника управління”. Невдовзі телефонує “заступник” і підтверджує цю вимогу.

Про Захід звернувся до начальника відділу адміністративних послуг управління Укртрансінспекції в Закарпатській області Ярослава Світлинця, який безпосередньо й керує видачею дозволів міжнародним перевізникам.

“Нам відомо про подібні випадки, – розказує Ярослав. – Наголошуємо: Укртрансінспекція не телефонує перевізникам з такими пропозиціями. Ми підтримуємо допомогу нашим військовослужбовцям в зоні АТО. Зокрема, співробітники управління самі неодноразово збирали в своєму колективі гроші закарпатським волонтерам на допомогу армії.

Водночас, наголошую: це добровільна справа і ми не змушуємо перевізників давати гроші. Тим більше, шантажувати їх. Якщо ви маєте намір допомогти бійцям в АТО чи пораненим у військових шпиталях, враховуючи такі випадки, робіть це без посередників або за участі перевірених людей.

Звертаємося до всіх закарпатських перевізників! Якщо вам зателефонують з подібними пропозиціями, телефонуйте в приймальню начальника управління за телефоном (03126) 61-22-51 та повідомляйте про подібні випадки!

Вам телефонують аферисти й Управління зацікавлене вивести їх на чисту воду.

Про Захід


Про Захід