Після Праги – Будапешт. Десятки тисяч угорців протестують проти свого лідера Орбана

Опубліковано:

Лише вчора ми могли спостерігати, як в столиці Чехії освистують власного президента, “великого друга Росії” Мілоша Земана, як подібні ж багатотисячні протестні акції розгорілися в столиці сусідньої нам Угорщини.

В Будапешті люди виступили проти прем'єр-міністра Віктора Орбана. За повідомленнями різних ЗМІ, протестуючих було не менше 10 тисяч. Люди виступили проти призначення на державні посади корумпованих осіб, а також проти про кремлівської політики уряду країни.

Організували акції протесту місцеві профспілки за підтримки опозиційних політичних партій. Втім, як повідомляється, партійної символіки на акції не було на прохання організаторів.

В Будапешті незначна кількість мітингувальників спробувала навіть захопити парламент. На захист будівлі стала поліція. Втім. Інші учасники не підтримали радикальних дій. Мітинг тривав до півночі. Люди розійшлися, але обіцяли, що це не кінець.

Нагадаємо, Орбан не вперше стикається з подібними проявами незгоди з його політикою. В жовтні угорці піднялися проти запланованого урядом країни введення податку на Інтернет. Тоді влада була змушена відмовитися від своїх планів.

За матеріалами “Європейської правди” 


Про Захід