В Ужгороді священик зловив терориста?

Опубліковано:

 Сьогодні в приміщення УМВС громадяни привели підозрілого фотографа. Закарпатці затримали жителя однієї з областей України, що занадто прискіпливо фотографував об'єкти правоохоронних органів в центрі Ужгорода. Про це виданню “Про Захід” повідомили СЗГ УМВС України в Закарпатській області

 
Обідньої пори до приміщення УМВС України в Закарпатській області в місті Ужгород, за адресою Ракоці, 13 було доставлено підозрілу людину. Ініціатором затримання фото-туриста був Отець Андрій: 
 
“Спочатку перед будинком СБУ в Закарпатській області, я звернув увагу на людину кавказької зовнішності. Він фотографував будинок, ворота та робив позначки на мапі” – розповідає Отець Андрій. – “Цей турист поводив себе доволі дивно. Коли я почав спостерігати за ним, він перемістився ближче до адмінбудівлі міліції, де продовжив фотографувати”. 
 
Надалі священик звернувся до випадкового перехожого за допомогою. Двоє громадян “взяли за шкварки” фотографа та запросили в приміщення УМВС. Постовий міліціонер негайно викликав оперативно-слідчу групу. 
 
Керівник міліції Закарпаття Сергій Шаранич подякував Отцю Андрію за громадянську позицію та розпорядився заохотити нашого земляка за виявлену пильність. 
 
– З такими патріотичними, небайдужими та щирими людьми ми здолаємо всіх ворогів! – підсумував керівник правоохоронців краю. 
 
Подію було внесено до єдиного обліку, оперативники проводять перевірку, щодо мотивів поведінки гостя Закарпаття. 
Про Захід