Тячівські рятувальники провели комплексне відпрацювання Грушова

Опубліковано:

З настанням осінньо-зимового опалювального сезону, часу, коли розпочнеться інтенсивне використання усіх можливих обігрівальних приладів, небезпека виникнення пожеж набирає загрозливих масштабів. Основним причинами виникнення останніх, залишаються порушення правил експлуатації електрообігрівальних пристроїв та пічного опалення, перевантаження внутрішньої електромережі, а також необережне поводження з вогнем краян. Також, трагічні випадки частіше виникають там, де діти залишаються вдома одні, без нагляду дорослих, в закритих квартирах, будинках, де топляться печі, або ввімкнені в електромережу електропобутові прилади. З настанням холодів виникають пожежі  й у підвалах багатоповерхових будинків, жертвами яких стають особи без певного місця проживання.

Саме тому, щоб пожеж взимку не траплялось рятувальники вживають ряд заходів, що спрямований на запобігання їх виникненню у житловому секторі. Два таких заходи відбулись сьогодні, 25 жовтня на території Тячівського та Перечинського районів.

Тячівські рятувальники спільно з найактивнішими мешканцями села Грушово та іншими представниками зацікавлених установ провели комплексне позапланове відпрацювання житлових будинків одиноких та непрацездатних громадян, багатодітних сімей, що розташовані на території Грушівської сільської ради. В першу чергу фахівці ДСНС провели просвітницьку бесіду із працівниками сільської ради, щодо здійснення ними інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення.

Далі було здійснено подворовий обхід. Фахівці Служби розповідали селянам про основні правила пожежної безпеки у побуті, що стосуються безпечного користування електричними та газовими приладами, пічним опаленням. Під час візитів до осель оглядали опалювальні печі на відповідність вимогам правил пожежної безпеки. Не обійшли стороною й місцеві заклади із масовим перебуванням людей: магазини, пошту та фельдшерсько-акушерський пункт. Тут рятувальники розповсюдили листівки інформаційного характеру. Всього фахівцями ДСНС обстежено понад 100 дворгосподарств.

Також сьогодні, подібний захід відбувся на території Вільшинківської сільської ради, що в Перечинському районі. Тут рятувальники приділили особливу увагу найменшим представникам населеного пункту, та після обходу дворогосподарст, вирушили до місцевої школи І-ІІ ступенів, де розповіли детально школярам та вчителям про основні правила пожежної безпеки у побуті та під час навчання.

У ДСНС України у Закарпатській області

 

 

Про Захід