У Мукачівському лісництві з’явився туристично-рекреаційний пункт з волейбольним майданчиком

Опубліковано:

Знаходиться він у лісі на шляху автотраси міжнародного значення “Мукачево-Берегово-Лужанка”, інформує прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Його облаштували цієї осені. На рекреаційному пункті на території Мукачівського лісництва ДП “Мукачівське ЛГ” для туристів та відпочиваючих встановлені бесідки, гойдалки, смітники і туалети. Окрім того на території рекреаційного пункту встановлена перша у Закарпатті волейбольна площадка для того, щоб діти займалися фізичною культурою і спортом та були здоровими. Здоров'я дітей – одне з основних джерел щастя, радості і повноцінного життя й майбутнє української нації.

– Ми не зменшуємо темп. Ми працюємо далі. Цього року встановили уже два рекреаційних пункти – в Мукачівському лісництві та дендропарку “Березинка”. Для дітей на місці відпочинку для туристів з'явилися декілька ігрових просторів – гірки й гойдалки, для любителів шашликів – майданчики для пікніка з альтанками та мангалами. Усе облаштовано за кошти держлісгоспу. І вже можна сміло заявити, що вже сьогодні це місце стало туристичною меккою – кожного разу у ньому зупиняються туристи та гості Мукачівського району, – каже директор Мукачівського держлісгоспу Василь Анталовський.

 

Про Захід