На Ужгородщині бійці резерву провели тактичну та вогневу підготовку (Фото)

Опубліковано:

П'ятий день навчальних зборів бійців територіального резерву розпочався з підняття державного прапора України під спів гімну України. Далі на резервістів чекали заняття з тактичної, вогневої, інженерної та військово-медичної підготовки.

Погода внесла свої корективи у план підготовки, тому, через проливний дощ, тренування перенесли до приміщень та палаток.

На заняттях із тактичної підготовки особовий склад удосконалив свої вміння дій у бойових порядках – від підготовки до оборони, вибору і обладнання окопу для стрільби до потайного розташування для спостереження і ведення вогню. Далі під час вогневої підготовки бійці відтренували навички поводження зі стрілецькою зброєю (АК, РПК, ПКМ, РПГ), гранатами тощо. Окрему увагу приділили інженерній підготовці, зокрема інженерному обладнанню позицій, встановленню вибухових і невибухових загорожень та правилам мінної безпеки. 

Медики під час занять продемонстрували порядок роботи санітарів під час розшуку, перенесення та вивезення поранених із поля бою, способи витягування поранених в укриття та надання першої медичної допомоги.

Більше про захід – за посиланням та на сторінці Закарпатського ОВК у соцмережі Facebook.

Група по роботі з особовим складом та громадськістю Закарпатського обласного військового комісаріату

Про Захід