Як на Закарпатті затримували контрабандистів (ФОТО)

Опубліковано:

У контрабандистів, які хотіли перемістити в Румунію тютюнові вироби, вилучено човен, автомобілі та цигарки, всього підакцизної продукції на суму близько 525 тис. гривень.

Завдяки налагодженій взаємодії з прикордонниками в рамках проведення операції “Акциз” та негайному реагуванню оперативників Міндоходів Закарпаття, ліквідовано контрабандний канал переміщення тютюнових виробів до країн Євросоюзу.

Посилена оперативно-слідча група ГУ Міндоходів у Закарпатській області спільно з працівниками відділу прикордонної служби “Солотвино” Мукачівського прикордонного загону припинила спробу переміщення через державний кордоніз України в Румунію по р. Тиса незаконно виготовлених тютюнових виробів. 9 громадян України намагались перемістити в сусідню країну за допомогою надувного човна 15 пакунків цигарок, які транспортувались до місця перетину кордону автомобілями “Мітсубісі Паджеро” та “Тойота Фораннер”. Крім того, під час проведення огляду цих автівок виявлено пістолет “EkolarasCompact” та мисливську рушницю “Mod 516-P”, 8 мисливських набоїв, 2 мобільні телефони, 8 900 пачок тютюнових виробів марки “Джин Лінг” з наклеєною стрічкою “Фор Д'ютіфрі онлі”. Цигарки були підготовлені для контрабандного переправлення через кордон, їх вартість становить майже 125 тис. гривень.

Наразі транспортні засоби, човен, зброя та цигарки вилучено й передано на відповідальне зберігання до ВПС “Солотвино” Мукачівського прикордонного загону.

Правопорушники затримані та доправлені до суду для обрання щодо них міри запобіжного заходу. Відомості про вчинене правопорушення внесено Слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Закарпатській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ст. 204 КК України.

Інформаційно-комунікаційний відділ

Головного управління Міндоходів у Закарпатській області


Про Захід