Медреформа звільнить людей від поборів – Гройсман

Опубліковано:

В Україні в результаті реалізації медичної реформи буде запроваджена прозора система фінансування медичних послуг, яка звільнить людей від постійних поборів.

Про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“Схвалена в четвер Медреформа передбачає запровадження принципу: державні гроші йдуть за пацієнтом. Це означає, що кожна конкретна лікарня або амбулаторія тепер буде отримувати кошти від держави за реально надані послуги, а не просто загальним бюджетом, який невідомо як потім розподіляється”, – пише Гройсман. Він додав, що саме для впровадження такої системи виплат з державного бюджету уряд зараз розраховує, як оцінювати вартість лікувальних послуг.

“Але мушу зазначити, що мова йде саме про вартість, яка на 100% буде оплачуватися за пацієнта з державного бюджету, а не з кишені пацієнта. Для пацієнта послуга буде безкоштовною. А ті, хто сьогодні поширює інформацію про суми, які нібито людям тепер доведеться платити в медичних установах, свідомо намагаються налаштувати людей проти медреформи”, – підкреслив прем'єр-міністр.

Гройсман зазначив, що вводиться прозора система фінансування медицини, яка звільнить людей від сьогоднішніх постійних поборів. Нова система б'є по побудованій системі, яка роками дозволяла наживатися на здоров'ї людей. Пересічний громадянин у результаті реформи отримає нарешті доступні якісні медичні послуги.

 

Про Захід