В Ужгороді завершують ремонт в міській дитячій лікарні (Фото)

Опубліковано:

Наближається до завершення капремонт відділення молодшого дитинства на другому поверсі міської дитячої клінічної лікарні в Ужгороді. Як ідуть роботи, чи потрібна ще якась допомога – сьогодні міський голова Богдан Андріїв спілкувався з головним лікарем медзакладу Ігорем Рошком, інформує прес-служба Ужгородської міськради.

За словами Ігоря Гавриловича, майстри якісно виконують роботу, нарікань нема. Матеріали всі використовуються екологічно безпечні, встановлять незабаром нові дерев'яні двері. До речі, робітники залишили старі металеві дверні рами, які, незважаючи на те, що встановлені 80 років тому, у чудовому стані і дотепер. Провели нове освітлення – денне і нічне, так, як і на третьому поверсі у відділенні захворювань органів дихання, де капремонт зробили минулого року. Лампи світлодіодні, енергоощадні, тому лікарня суттєво економить кошти, виділені закладу на оплату електроенергії. 
Нагадаємо, загалом на капремонт другого поверху – штукатурні роботи, фарбування стін, стелі, заміну підлоги, електропроводки та обладнання, ремонт санвузлів, нові двері з міського бюджету виділили понад 1,2 млн. грн. Богдан Андріїв у розмові з Ігорем Рошком зазначив, що наступного року планується виділити кошти і на ремонт першого поверху лікарні.

На фото – палати до ремонту і після

 

Про Захід