Активісти «Правого сектору» облаштовують Меморіал Небесній Сотні та парк у Ясінях (ФОТО)

Опубліковано:

У селищі Ясіня Рахівського району хлопці з “Правого сектору” ініціювали та почали будівництво пам'ятного меморіалу Героям Небесної Сотні. До будівництва долучалися спеціалісти з села, кожен день по 2-3 чоловіка потроху працювали над будівництвом меморіалу. Меморіал обійшовся десь у 80 000 грн, – повідомив на своїй сторінці у мережі “Фейсбук” активіст Руслан Каганець.

За його інформацією, меморіал буде на території парку, яку свого часу приватизував один із екс-голів Рахівської РДА. Активісти “Правого сектору” попросили його відмовитися від території на користь громади. Відтак парк також почали облагороджувати ресурсами людей.

Відразу взялися до роботи, позаяк там нічого не робилося, парк був захаращений та завалений сміттям, – пише Руслан Каганець. – Проект розробляв місцевий дизайнер (за символічну плату), будівництво почалась в кінці червня… Важка техніка підготовлювала майданчик, вся техніка місцевих жителів, друга сусіда, кума, долучились місцеві підприємці. Помагали всі. Все абсолютно в парку зроблено з натурального дерева, бо дерева які були спилені в парку, використалися як матеріал для роботи.

Ми встигли до зими доробити лише дитячий майданчик, з весни почнемо робити зону відпочинку парку, атлетичний майданчик для підлітків.


Зараз в парк вкладено десь під 100 000 грн, грошей не шкода бо все робиться для нас і залишиться нашим дітям і внукам
“.

Про Захід

Фото та ескізи – із Фейсбук-сторінки Руслана Каганця


Про Захід