Що ужгородські студенти робили у міліції

Опубліковано:

А там вони ознайомились з роботою правоохоронної системи.

Ужгородські міліціонери провели зустріч-заняття із студентами Природничо-гуманітарного коледжу Ужгородського національного університету. Метою даного заходу було ознайомлення майбутніх випускників з правовою основою діяльності міліції. 
 
Перед початком заходу підлітки разом із міліціонерами прийняли правила, за якими вони будуть спілкуватися – обрали форму діалогу. Таке спілкування допомагає налагодити безпосередній контакт лекторів і слухачів. Під час заходу міліціонери ознайомили учасників з основними завданнями, функціями, правами, обов'язками та діяльністю міліції, яка будується на принципах законності, гласності, гуманізму, поваги до особи, соціальної справедливості, взаємодії з трудовими колективами, громадськими організаціями і населенням. 
 
Крім того, міліціонери провели з молодими людьми й профілактичну бесіду на тему: “Профілактика скоєння правопорушень під час літніх канікул. Запобігання випадків вживання алкогольних напоїв, тютюну, наркотичних речовин серед молоді”. Наприкінці заходу хлопці та дівчата висловили побажання, щоб такі зустрічі проводились якомога частіше, адже вони є дуже інформативними, цікавими та корисними. 

Діана Дорогій, Ужгородський МВ УМВС

Про Захід