Іршавські активісти вирушили у зону АТО

Опубліковано:

 Сьогодні до закарпатських бійців, в зону АТО, їдуть іршавські активісти: Ярослав Мешко, Михайло Ловга та Мирослав Маринцівський, які з власної ініціативи організували збір необхідних бійцям речей і особисто відвезуть їх. Варто зазначити, що Ярослав Мешко вже неодноразово їздив з волонтерською місією в зону бойових дій, тож добре знає, чого потребують там наші герої. Кожного разу передачу з тушонки, круп, овочів організовувала мукачівська фірма “Ректа”, яка і цього разу долучилася до доброї справи. На пропозицію відгукнулося також чимало небайдужих жителів Ільниці,

Довгого та Кушниці. Люди несли хто що міг, зокрема теплі речі та ковдри, які дуже просять наші бійці. Вчора на запрошення учнів, до Ільницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів завітали гості: представники райдержадміністрації, райвідділу внутрішніх справ та волонтери. Вишикувавшись на лінійку, в урочистій атмосфері, діти передали щирі та зворушливі побажання для закарпатських бійців, що служать в зоні АТО.

Крім теплих слів, вони підготували для наших захисників листи та малюнки, в які кожен з юних патріотів вклав частинку своєї душі. Разом з тим, учнівський та педагогічний колективи зібрали чимало продуктів та консервації для тих, хто захищає нашу країну,повідомляють в Іршавській РДА.


Про Захід