Цьогоріч Закарпаття виробило “мінералки” на 2,3% більше, ніж торік

Опубліковано:

 Закарпаття має великий природно-рекреаційний і курортний потенціал. Основним рекреаційним ресурсом області є мінеральні та термальні води. Мінеральні води джерел Закарпаття широко використовуються не тільки в лікувальних закладах, а й розливаються підприємницькими структурами та використовуються населенням як лікувальні або столові.

Найбільшими за обсягами розливу мінеральної води є
ТДВ “Свалявські мінеральні води”, ТОВ “Аква-Поляна”, ДП “Санаторій “Сонячне Закарпаття”, МПП “Алекс”, ТОВ ВАП “Шаяни”, ТОВ “Плосківський завод мінеральних вод”.

За січень–вересень 2014 року в області вироблено 11,8 млн.дал натуральних мінеральних вод, що на 2,3% більше, ніж за аналогічний період 2013р.

Протягом січня – вересня підприємствами галузі реалізовано мінеральних вод на суму 196,2 млн.грн., що складає половину обсягу реалізації підприємств з виробництва напоїв. Основним ринком збуту мінеральних вод є територія України. В основному продукція реалізовується через торгову мережу магазинів Закарпатської області, Києва, Одеси, Львова, Харкова, Дніпропетровська. Лише 0,2% обсягу продукції реалізовано за межі країни, зокрема в Російську Федерацію, Канаду, Молдову, – повідомляє Головне управління статистики в Закарпатській області.


Про Захід