Як СБУшники контрабандистів ловили (ФОТО)

Опубліковано:

 На Закарпатті, у рамках проведення заходів щодо припинення контрабандної діяльності, співробітники Держприкордонслужби спільно зі співробітниками СБУ затримали 9 громадян України. Пише Мукачево нет

Інформацію про можливе правопорушення на держрубежі прикордонники відділу “Солотвино” Мукачівського загону отримали заздалегідь. В ході реалізації оперативної інформації міжвідомча група за допомогою службової собаки вийшла на слід правопорушників.

Під час переслідування за 20 метрів від держрубежу було виявлено і самих правопорушників – 9 громадян України без документів. Поблизу було виявлено 15 пакунків (8300 пачок) сигарет “Jing Ling” без акцизних марок, розгорнутий гумовий човен та два позашляховики “Міцубіші” і “Тойота” німецької реєстрації. Під час огляду транспортних засобів співробітники МВС також виявили мисливську рушницю, 11 набоїв до неї та гладкоствольний пістолет з набоями. Стосовно затриманих громадян України складено адміністративно – процесуальні документи, проводяться оперативні заходи.


Про Захід