ДАІшники віддали свою кров для військових в АТО

Опубліковано:

 Працівники Державтоінспекції Закарпаття вже не перший раз здають кров для тих, хто її потребує. От і сьогодні, 14 листопада, стражі доріг краю здали кожен близько півлітра крові.

Близько трьох десятків державтоінспекторів Закарпаття на чолі з начальником відділу кадрів УДАІ УМВС підполковником Романом Василиндрою прийшли сьогодні зранку в обласну станцію переливання крові м.Ужгорода, аби здати кров для бійців АТО та потерпілих в дорожньо-транспортних пригодах.
– Це не перша така акція, і не остання, – каже підполковник міліції Роман Василиндра. – Свого часу наші працівники здавали кров для хворої дівчинки з Мукачівщини, батько якої звернувся за допомогою в УМВС. А також для потерпілих в ДТП. А тепер ми вирішили підтримати ще й учасників АТО, в тому числі й правоохоронців, які перебувають в зоні бойового конфлікту в Донецькій та Луганській областях. Робитимемо це й надалі.
Донорська акція в Ужгороді відбулася під час загальноукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, пише УДАІ УМВС України в Закарпатській області.


Про Захід