Ужгородському КШЕПу погодили підвищення тарифів

Опубліковано:

На засіданні виконкому Ужгородської міської ради затвердили рішення “Про вартість робіт на комунальні послуги по благоустрою міста з утримання доріг”. Відтепер з 1 січня 2015 року вартість робіт на комунальні послуги по благоустрою міста з утримання доріг, що виконує КП “КШЕП” Ужгородської міської ради обраховуватиметься і оплачуватиметься за новими тарифами.

Як доповіли членам виконкому тарифи для КП не переглядалися з 01.05.2010 року. Через це підприємство перебуває в незадовільному фінансовому стані. Зокрема Ужгород боргує КШЕПу. 2,3 мільйонів гривень за зроблену роботу.

Керівник підприємства Іван Довбак пояснив, що починаючи з 2010-го року вони неодноразово зверталися до міської ради з клопотанням переглянути тарифи, однак отримували відповідь − у міста немає коштів: “Ми не купляємо жодної одиниці техніки, хоча за рік мали б придбати бодай 2-3 одиниці. Через малі зарплати (до 2000 гривень) від нас йдуть працівник, а це фахівці, яких потім знайти важко”.

Керуючий справами виконкому Ужгородської міської ради, Олександр Волосянський наголосив, що підняття тарифів ніяк не зачепить ужгородців.

Про Захід

 

 


Про Захід