Студенти УжНУ зможуть навчатися за обміном у литовських університетах

Опубліковано:

Як повідомив офіційний сайт УжНУ, п'ять литовських вишів – Вільнюський університет, Університет Миколаса Рьомеріса, Литовський медичний університет, Каунаський технологічний університет і Каунаський університет Вітаутаса Великого – розпочали наукову та освітню співпрацю з УжНУ.

Ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка під час робочої поїздки до Литви мав зустрічі з представниками вищих навчальних закладів і домовився про співробітництво: “Ставилася ціль – налагодження контактів з провідними вишами Литви та обговорювалася можливість спільних програм – як наукових, так і щодо обміну студентами”.

Програми стосуються наукової співпраці з литовськими університетами, допомоги у реалізації освітніх програм в УжНУ, допомоги у входженні ужгородського вишу до Міжнародного консорціуму університетів та Асоціації університетів Європи.

“У рамках співпраці між університетами здійснюватиметься обмін студентами, навчання протягом семестру у дружніх вузах, реалізовуватиметься програма подвійних дипломів та відбуватиметься обмін студентів, що беруть участь у практиках”, – відзначив Володимир Смоланка.

 
Про Захід