Соціум

На деяких вулицях Ужгорода тривають ремонтні роботи

Сьогодні в Ужгороді підрядна організація КБК асфальтуватиме в рамках капітального ремонту внутрішньоквартальні території біля будинків №№3,5,7, 9 на вулиці Минайській та біля будинку №4 на вулиці Пестеля. Працівники цього ж підприємства продовжують реконструкцію перехрестя Перемоги-Легоцького, капітальний ремонт тротуарів на вулиці Будителів, капремонт вулиці Можайського і оновлення покрівель житлових будинків у центрі – на пл.Ш.Петефі, 2, 3.

Тривають і капремонти вулиці Перемоги (від Легоцького до села Сторожниця), який виконує ТОВ “Олександрія Кепітал”, дахів багатоповерхівок на вул. Л.Толстого, 44 (ПП Давиденко О.П.), Благоєва, 10 (ПП Юрченко Ю.М.), пл.Ш.Петефі, 38 (ФОП Форгачі М.І.), на пр. Свободи, 7/26 (ТОВ “Комерція і будівництво”).

Працівники ТОВ БК “Антрол” продовжують капремонти внутрішньоквартальної каналізаційної мережі на вул. М.Вовчка, 14 та на Легоцького, 3-13 і капремонт тротуарів на площі Дружби Народів. А в будинку за адресою Толстого, 31 водогін та каналізаційну мережу оновлює ТОВ “Аква-Реконструкція”. Біля будинків №60-62 на вулиці Легоцького ТОВ “ФемБуд” робить капітальний ремонт внутрішньоквартальної території. Продовжуються роботи і на спортивному майданчику біля будинку №20 на проспекті Свободи, де ПП “Фірма “ВІТ” робить освітлення та основу під синтетичне покриття і на дитячому майданчику за адресою вул. Василя Комендаря, 78 – ТОВ “ЄВРОПАРК-УЖ” робить капітальний ремонт.

Дорожники комунального підприємства КШЕП сьогодні в Ужгороді проводять поточний ремонт дорожнього покриття біля шкіл №20 і №7, інша бригада перевіряє світлофори на вулицях міста. Вночі проводили прибирання вулиць із залученням 3 спецмашин та 2 поливо-мийних авто. Працівники КШЕПу також косять на вулиці Ольбрахта.

“Ужбудсервіс” вночі проводив механізоване прибирання вулиць Ак. Корольова, Генерала Свободи, 8 Березня і зараз косять зелені зони на вулиці Заньковецької. Викошують і вулиці Баб'яка, Возз'єднання – ці роботи проводить обслуговуюча компанія “Прибиральник Плюс”.

Підприємство “Закарпателектробуд” впорядковує світильники на Студентській набережній, міняють лампи на Гленца, 10 та на вулиці Гранітній. На площі Театральній усувають провисання дроту і міняють лампи на пішохідному мості. Завершує це ж підприємство оновлення вуличного освітлення, монтаж світильників на вулиці Осипенка (від Щедріна в напрямку Гвардійської).

Фірма “АВЕ-Ужгород” ліквідовує стихійні звалища сміття біля будинку №11 на Минайській, Сурікова, Бродлаковича і косять у Ротарі-парку.

Прес-служба Ужгородської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

93 − 85 =