Опора розкаже, яка міська рада в Україні – найпрозоріша

Опубліковано:

 Запрошуємо журналістів, та громадських активістів на презентацію результатів всеукраїнського вимірювання індексу публічності місцевого самоврядування, яка відбудеться 11 листопада о 12.00 у конференц-залі готелю “Дует Плюс” (вул.Кошицька, 6)

Опісля, о 13.00, за цією адресою відбудеться круглий стіл з обговорення результатів вимірювання.

Протягом останніх чотирьох місяців представники мережі ОПОРА та партнерських організацій аналізували рівень відкритості, прозорості та підзвітності міських рад. На основі моніторингу було складено рейтинг українських міст щодо рівня відкритості й прозорості функціонування місцевого самоврядування.

Дослідження охопило усі обласні центри країни, а його результати дозволили оцінити і порівняти публічність муніципалітетів в цілому, а також сформувати окремий рейтинг публічності міських голів, виконавчих органів та депутатського корпусу. В ході вимірювання учасниками було подано більше 700 запитів на отримання публічної інформації і здійснено близько 400 моніторингових візитів.
Тож, під час заходу журналісти матимуть нагоду дізнатися, яка ж міська рада найпублічніша в Україні та яке місце в рейтингу посіло місто Ужгород.

Про все це розкаже Святослав Бабіля, координатор проекту “Вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування” в Закарпатській області

Довідково:
Порівняльне дослідження здійснюється незалежними експертами Мережі партнерів з вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування, яка ініційована Львівською командою Громадянськоїмережі ОПОРА. Дослідження охопило усі обласні центри України.
Проект здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу.
З результатами проекту за минулий рік можна ознайомитися на веб-сторінці http://publicityindex.org


Про Захід