Ужгородці взяли участь у всеукраїнській Програмі «Молодіжний працівник»

Опубліковано:

Днями в Ужгороді відбулися тренінги Програми Міністерства молоді та спорту України “Молодіжний працівник”. Ця постійна Програма втілюється за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Державного інституту сімейної і молодіжної політики. Суть проекту – реалізувати в Україні систему навчання державних службовців та лідерів інститутів громадянського суспільства, які працюють з молоддю, за аналогією Європейських програм “Молодіжний працівник”.

Програма складається із трьох тренінгів: Базовий, Спеціалізований та Тренінг тренерів. 3-5 листопада в Ужгороді відбулися Базові. Участь у них взяли й місцеві активісти – Євген Агоста, Ольга Гатнер та Юрій Бедей.
“Ми розглядали сутність молодіжної політики, зміст та організація роботи з молоддю, проектний менеджмент, персональну компетенцію, соціальне замовлення, партнерство між органами влади, приватним та неприбутковим секторами. Це основні напрямки, на які звертали уваги на тренінгах. Заняття були дуже корисними, адже проводилися за аналогією європейських програм”, розповідає Євген Агоста.

Схожі тренінги відбулися і в інших містах – Києві, Дніпропетровську, Хмельницькому, Миколаєві.
“Про Захід”


Про Захід