Замість того, щоб дати зарплату, закарпатське підприємство використало гроші в інших цілях

Опубліковано:
Прокуратурою м. Ужгорода, внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та зареєстровано  кримінальне провадження стосовно службових осіб ПАТ “Закарпатвтормет” за ознаками складу злочину, передбаченого ч.1 ст. 175 КК України (невиплата заробітної плати). Про це видання “Про Захід” повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області.
 
В ході перевірки прокуратурою встановлено, що керівництво підприємства, маючи на розрахункових рахунках майже 100 тис. грн., на виплату заробітної плати скерували всього 30 % від суми. Інші кошти витрачено на сплату податків, закупку основної сировини та інші цілі.  
 
Розслідування у вказаному  провадженні доручено проводити слідчому відділу Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області.
 
Відтак, посадовцям загрожує штраф від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
 
 
 
Про Захід