Лунченко створив групу, яка розподілятиме допомогу, що надходить військовим

Опубліковано:

На Закарпатті створили робочу групу, яка контролюватиме кошти, що надходять як допомога військовослужбовцям. Таке рішення сьогодні ухвалив очільник Закарпатської ОДА Валерій Лунченко на виїзній нараді з головами райдержадміністрацій, яка відбулася на військовому полігоні у с. Оріховиці.

До складу групи входитиме 29 осіб, серед яких усі голови РДА на Закарпатті, представники засобів масової інформації, громадських організацій. Голову, заступника та секретаря обрали відразу на полігоні. Одноголосно на посаді керівника затвердили Григорія Дорошенка, його заступником став Юрій Костюк.

З 7 осіб, що входять до складу групи, створили наглядову комісію, члени якої прийматимуть рішення щодо використання грошей.

Валерій Лунченко каже, що хоче, аби усе було чесно: “Кошти, які зібрали адміністрації та управління, ми маємо розумно використати. Саме для того й створена робоча група. Все має бути прозоро, я не хочу, щоб нам потім казали про неправильне застосування цієї допомоги. Гроші йтимуть на те, що треба у першу чергу”.

“Про Захід”

Про Захід