Сьогодні Шаранич перевірив ізолятори тимчасового утримання (ФОТО)

Опубліковано:

 Умови життя в ізоляторі тимчасового тримання Ужгородського міськвідділу міліції перевірив очільник міліції Закарпаття полковник Сергій Шаранич.Про це видання “Про Захід” повідомили в  Ужгородському МВ УМВС
В ізоляторі тимчасового тримання для утримання затриманих осіб та взятих під варту осіб, силами працівників служби та за рахунок меценатів було зроблено ремонт відповідно до вимог норм Міжнародної конвенції з прав людини, чинного законодавства України та наказів МВС. На фото можна порівняти стан приміщень до ремонту та після:
В спеціальній установі міліції є шість камер для утримання “спецконтингенту”. Кожна з них обладнана окремими ліжками, санвузлом та цілодобовою холодною і гарячою водою.

Є “кімната для підігріву їжі”, де кожна особа має можливість зберігати продукти харчування. Варто відзначити, що всі особи забезпечені триразовим гарячим харчуванням.

Наявний “санпропускник” в якому затримані та взяті під варту особи мають можливість помитися, прийняти душ та врешті дотримуватися елементарних правил особистої гігієни. Зазначимо, що кожен з них забезпечений чистою білизною та засобами гігієни.

Затриманні в ІТТ мають можливість не менше однієї години на добу подихати свіжим повітрям у “прогулянковому дворику”, який обладнаний у приміщенні.
Також в даній установі є медичний кабінет, де наявні всі необхідні медичні препарати для надання першої невідкладної допомоги.
Окрім того, ІТТ обладнаний відео наглядом у відповідності до правил та умов перебування осіб в спеціальних закладах.

Керівник Управління Сергій Шаранич дав доручення заохотити міліціонерів ізолятору, що безпосередньо брали участь у впорядкування приміщення.
В Ужгороді перевіряли ізолятор тимчасового утримання

В Ужгороді перевіряли ізолятор тимчасового утримання

В Ужгороді перевіряли ізолятор тимчасового утримання

В Ужгороді перевіряли ізолятор тимчасового утримання
– Наступне наше з Вами завдання, до Європейських вимог довести всі такі установи в області – запевнив очільник Закарпатської міліції.
 

Про Захід