Жінка затримала кишенькову злодійку у церкві

Опубліковано:

 У церкві “на гарячому” вірниця затримала кишенькову злодюжку, яка намагалась з її сумочки витягнути гаманець. На місце одразу прибули правоохоронці, які впізнали жінку, котра нещодавно звільнилась з місць позбавлення волі – пише Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС.

На лінію “102” до чергової частини Мукачівського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від 60-річної жінки, котра повідомила, що затримала кишенькову злодійку. До кафедрального собору на пл.Федорова у м.Мукачеві за кілька хвилин прибув наряд міліції.

Як з`ясували правоохоронці, 24-річна злодюжка має “кримінальне минуле”. Нещодавно мукачівка відбувала покарання у в`язниці за аналогічні правопорушення. Проте на шлях виправлення так і не стала, знову взялась за старе.

Так, згодом розповіла підозрювана, коли вона зайшла до храму, то одразу помітила – у підсобному приміщенні нікого не було, а з шафи стирчала жіноча сумка. Тоді “псевдоприхожанка” одразу кинулась до сумки, однак її помітили відвідувачі, які і затримали злодюжку “на гарячому”.

Наразі слідчий міськвідділу за замахом на крадіжку відкрив кримінальне провадження. Жінка, яка неодноразово потрапляла в поле зору правоохоронців, знову відповідатиме за вчинене згідно з Кримінальним кодексом України. Триває досудове розслідування.

Про Захід