Закарпатці вимагають відставки парламенту

Опубліковано:

В середу, 2 липня, в обласному центрі Закарпаття, Ужгороді, активісти УДАРу розпочали акцію по збору підписів за саморозпуск чинного українського парламенту. Відповідне питання повинне бути внесене на розгляд Верховної Ради у четвер.

 Активісти переконані: парламент остаточно скомпрометував себе і не відповідає суспільним очікуванням. Депутати повинні прийняти відповідальне рішення і перестати блокувати перезавантаження влади у країні.

 “В парламенті залишаються чимало людей, які повинні нести персональну відповідальність як за сотню трагічно вбитих на Майдані людей, так і за саботаж необхідних заходів для проведення антитерористичної операції. Люди, які публічно пропагують сепаратизм не можуть залишатися в українському парламенті і робити вигляд, що вони працюють на благо українського народу. Люди винесли вирок злочинцям при владі. Але щоб настали реальні зміни, потрібно довести справу до кінця – на всіх рівнях повинні відбутися позачергові вибори і перезавантаження влади”, – переконаний голова Закарпатського УДАРу, народний депутат Валерій Пацкан.

 На думку політика, народні депутати повинні наважитися на відповідальний крок та призначити дострокові вибори до парламенту. Таке політичне рішення стане поштовхом для того, аби був ухвалений новий закон про вибори та активізувалася робота над змінами до Конституції.

 

Про Захід